Genç oyuncu kötü haberi sosyal medyadan açıkladı: Beynimde limon büyüklüğünde tümör var!

Yakında bir operasyon geçireceğini söyleyen oyuncu yine de iyimserliğini hiç kaybetmediğini, çünkü doktorların bu tümörün büyük bölümünün ameliyatla alınabileceğini söylediğini belirtti.

Tam da kariyerinde elde ettiği başarının keyfini çıkarırken bir anda hastalık haberiyle sarsılan bu genç oyuncu Barton Cowperthwaite.

Barton Cowperthwaite’in yakalandığı bu beyin kanseri türü hastalığın en çok rastlanan türlerinden. Beyin kanserine yakalananların yüzde 33’ünce hastalığın bu çeşidi görülüyor.

Kamera karşısına geçtiği Tiny Pretty Things adlı diziyle adını duyuran 31 yaşındaki Barton Cowperthwaite, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda “Beyninde limon büyüklüğünde bir tümör bulunduğunu” açıkladı.

Genç oyuncu yine de “Doktorlarım tümörün çoğunun alınabileceğini söyledi” diyerek iyimserliğini yitirmediğini de sözlerine ekledi.

Geçireceği operasyonun ardından tedavisinin bir süre daha devam edeceğini anlatan genç oyuncu sonra yine hayatına döneceğini belirtti.

Genç oyuncu, kendisinin ve ailesinin ikinci bir fikir almak için başka bir doktorla da görüşeceklerini anlattı paylaşımında.

Fakat yine de bu haftanın ortasında ya da sonunda beyin ameliyatı geçirmek için bıçak altına yatacağını sözlerine ekledi.

Barton Cowperthwaite; durumunun ciddiyetine ve göreceği tedavinin ağırlığına rağmen, hastalığının aşamalarını sosyal medya üzerinden paylaşacağını belirtti.

Hatta takipçilerine kendisiyle iletişimi kesmemelerini, bu süreçte elinden geldiği kadar paylaşımlar konusunda açık olacağını sözlerine ekledi.

‘HASTALIKTA VE SAĞLIKTA AŞKIM’
Bu arada genç oyuncunun hastalığını duyurdu bu paylaşımına takipçilerinden çok sayıda destek mesajı geldi. Barton Cowperthwaite’ın en çok destek gördüğü kişi ise nişanlısı Sophie Thoerner.

Genç kadın, nişanlısının bu paylaşımına “Hastalıkta ve sağlıkta aşkım” diye yazarak her koşulda onun yanında yer alacağını ifade etti.

?

HASTALIĞINI ŞAKA KONUSU YAPACAK KADAR GÜÇLÜ DURUYOR
Bu arada genç oyuncu operasyon masraflarına yardım sağlamak amacıyla GoFundMe adlı internet sitesi üzerinden bir kampanya başlattı.

Orada beyninin sağ ön lobunda büyük bir tümör olduğunu belirterek “Doktorlar bunun bir limon büyüklüğünde olduğunu açıkladı. Eğer hayat size limon verirse siz de limonata yapın” diye şakacı bir yorumda da bulundu.

KÜÇÜK BİR ENGEL OLARAK GÖRÜYOR
Barton Cowperthwaite, yakalandığı hastalığın teşhisi tam da kendisine heyecan veren bir müzikalin ön hazırlıkları sırasında geldi. Fakat bu durum bile onun hayata karamsar bakmasına neden olmadı.

Barton Cowperthwaite “Kendime güvenim tam. Bu başarmak istediğim şeylerin önüne çıkan küçük bir engel. Ne kadar müteşekkir olduğunu bilmenizi isterim. Sizi seviyorum” diyerek satırlarını tamamladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir