Öyle Bir Geçer Zaman Ki’nin Soner’i Mete Horozoğlu’nu görenler ‘Yıllar acımamış’ dedi!

Bir dönemin fırtına etkisi yaratan efsane dizisi Öyle Bir Geçer Zaman Ki’de Soner karakterini canlandıran Mete Horozoğlu’nun o dönemki halinden eser kalmadı. Ünlü oyuncuyu görenler ‘Öyle bir geçmiş ki zaman’ dedi.

Dizide oynadığı rol ile herkesin kalbini fetheden karizmatik ve yakışıklı oyuncu Mete Horozoğlu uzunca bir süredir ekranlarda gözükmüyordu. Bunun sebebi ise oyuncunun Türkiye’yi terk edip Amerika’ya yerleşmesi olarak belirtildi.

Kanal D ekranlarında oynadığı diziden sonra ‘Nefes’ filminde oynadığı rolde “Uyursan ölürsün” repliği ile halen akıllarda olan karizmatik oyuncu yılların azizliğine uğrayan ünlülerden oldu.

Yurt dışında tiyatro yapan Horozoğlu, sosyal medya paylaşımlarına devam ederken fotoğrafın yorumlarında takipçilerin yorumları dikkatleri çekti.

Halen karizmasından bir şey kaybetmeyen Horozoğlu’nun pozlarına “Yıllar acımamış’, ‘Resmen yaşlanmış’, “Soner karizması yaşıyor””

HAKKINDA FETÖ SORUŞMASI

“FETÖ silahlı terör örgütüne üye olma” iddiasıyla hakkında soruşturma açıldığı bilinen Mete Horozoğlu ile ilgili, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma sonrasında “Terör örgütü ile bağlantısı olduğuna dair delil olmadığı gerekçesiyle, kovuşturmaya yer olmadığı” kararı verilmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x